
Akcije protiv trgovine drogom na području Mostara
Policajci Odjela za posebne namjene Sektora kriminalističke policije MUP-a HNŽ-a proveli su operativne akcije u petak u Mostaru u borbi protiv trgovine opojnim drogama.
Kako saznaje Bljesak.info iz MUP-a, u prvoj akciji uhićen je A. M. (1985) iz Mostara, kod kojeg je pronađena pvc-vrećica s sadržajem NN biljne materije, slične opojnoj drogi marihuani, i jedan mobilni telefon.

Foto: MUP HNŽ
U drugoj akciji policajci su pretražili stan vlasnika A. S. (1984) iz Mostara na osnovu sudske naredbe.

Foto: MUP HNŽ
Pretresom stana pronađen je laboratorij za uzgoj marihuane, osušena NN biljna materija, digitalne vage, mobilni telefoni i mrvilice.

Foto: MUP HNŽ
Nakon pretresa stana, policija je otkrila da je kanalizacijski odvod bio začepljen jer je vlasnik pokušao uništiti drogu bacanjem u WC.
Županijsko tužiteljstvo Mostar je obaviješteno o ovim aktivnostima.
Objava Mostarac susjedima začepio odvod nakon što se pokušao riješiti droge pojavila se prvi puta na Posušje.info.
Izvor: ( www.posusje.info / Izvor.ba )



