Imamo priliku da s vama podijelimo dio podkasta u kojem je gostovao profesor Miloš Marković, priznati imunolog sa Medicinskog fakulteta u Beogradu.
Podkast je dio serijala, prva epizoda druge sezone “Lilly Junior Podkast sa Sarom”, koji se emituje na Youtube kanalu Lilly Drogerie. (Cijeli video je dostupan na linku)
Profesor Marković razbija česte mitove o vakcinaciji i dijeli ključne savjete o zaštiti imunog sistema kod djece i odraslih. Saznajte više o važnosti imuniteta i kako možemo efikasno zaštititi naše najmlađe i sebe od bolesti. Ne propustite ove važne uvide koji mogu promijeniti način razmišljanja o zdravlju i preventivi.
Prvi video govori o MRP vakcinama, morbila i kako su bile ispitivane proteklih pedeset godina.
U drugom videu se govori o važnosti zaštite od HPV-a.
Ova epizoda (oba videa, ali i cijeli video u trajanju od 100 minuta na izvornom, gornjem linku) je idealna za roditelje koji traže pouzdane informacije o zdravlju i zaštiti svoje djece, pruža i vrijedne informacije o najnovijim znanstvenim spoznajama u oblasti imunologije.
Vlasnik prava: lilly drogerie
Lilly Junior profili na društvenim mrežama:
Instagram: Facebook
#podkast #roditeljstvo #saramomster
Izvor: ( inz.ba / Izvor.ba )



