back to top

NVORA SUMIRAO DOJMOVE IZ GRČKE: Kao igrač želiš da sve bude pošteno, ali dobro je izvući pouke!

Jordan Nwora ponovno je bio najefikasniji pojedinac u redovima Crvene zvezde.

Ipak, Košarkaši srbijanske momčadi izgubili su na gostovanju kod Olympiakosa u 28. kolu Eurolige. Imati nekoliko prilika da se to možda preokrene. Suparnik je imao odgovor na svaki nalet Beograđana.

volcanobet.ba

Bilo je zanimljivo. Bilo je stvari koje smo mogli napraviti bolje kao momčad, ali bilo je i puno stvari koje su večeras bile izvan naše kontrole. Takav je bio osjećaj, ne znam kako je sa strane, ali valjda je zato teško igrati ovdje, rekao je Nwora za portal Meridijan.

Potom se osvrnuo i na sudačke odluke iz finiša dvoboja.

Vrlo frustrirajuće. Kao igrač želiš da sve bude pošteno, a na trenutke se nije činilo tako, što je posebno važno u ovakvim utakmicama, ali dobro je izvući pouke. Želimo u doigravanje, a tamo ćemo se naći u sličnim situacijama, pa je valjda dobro da se naviknemo, dodaje Zvezdin Košarkaš.

Crveno-bijeli u nedjelju dočekuju Igokeu u ABA ligi. Potom putuju u Niš i igraju četvrtfinale KRK-a protiv Borca iz Čačka.


www.sportskacentrala.com

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima

volcanobet.ba